חזרה לתוצאות החיפוש

"מהם הגורמים המעצבים את מוסריות האדם וערכיו? מהם התהליכים המאפשרים את התפתחותם? כיצד נוצרת תחושת החובה המוסרית? מה טיב הקונפליקטים המוסריים? מה קובע את ההכרעה בהם? כיצד יוסברו הסטיות המוסריות והפער בין השיפוט המוסרי לבין ההתנהגות בפועל? שאלות אלו ודומות להן, נידונות במחקר הפסיכולוגי במוסריות ובעיון בו. הספר פורס תמונה של עיקרי הידע הפסיכולוגי על המוסריות, מצביע על בעיות בגישות השליטות בתחום ומציע דרך חדשה, המתמקדת בתפקוד המוסרי היומיומי ובמגבלותיו". -- מהעטפת האחורית.

כותר זהות מוסרית : פרקים בפסיכולוגיה של המוסר והערכים / מרדכי ניסן
עורך: אבי כצמן.
כותרים נוספים On title page verso: Moral identity : readings in the psychology of morals and values / Mordecai Nisan
מקום קשור Jerusalem (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים כצמן, אבי (עורך)
מוציא לאור ירושלים : קרן מנדל-ישראל
כתר
שנה תשע"ז 2017
הערות בשער: מנדל Mandel, קרן ג'ק, ג'וזף ומורטון מנדל - ישראל.
כולל ביבליוגרפיה (עמודים 310-301).
סדרה סדרת מראי מקום
תיאור 310 עמודים
22 ס"מ.
שפה עברית
מזהה ISBN9789650725624
מספר מערכת 990040563830205171
קישורים תמונה קדמית
תמונה אחורית

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?