חזרה לתוצאות החיפוש

'פלגות הלילה המיוחדות (פל"מ) הייתה יחידה צבאית מיוחדת שפעלה בצפונה של ארץ ישראל במהלך שיאו של המרד הערבי. בין יוני 1938 ליולי 1939, היחידה, אשר הוקמה על ידי "הידיד" אוד צ'רלס וינגייט, נועדה לשים קץ לפעילות הכנופיות בעמק ישראל ובגליל, ושירתו בה חיילי צבא בריטיים לצד לוחמים יהודים, חברי ארגון ההגנה ... בספר זה נבחנת הפל"מ לראשונה, כיחידה צבאית אשר פעלה במסגרת המערכת הבריטית לדיכוי המרד הערבי. מבנה היחידה, אופן ארגונה ושיטות פעולה נבחנים לעומק'. -- מהכריכה האחורית.

כותר ראשונים להעז : פלגות הלילה המיוחדות של אורד וינגייט / שלומי שטרית.
כותרים נוספים Added title page: First to dare : Orde Wingate's Special Night Squads / Shlomi Chetrit
מקום קשור Ḥolon (Israel)-place of publication
מוציא לאור מקוה ישראל : ספריית יהודה דקל - מועצה לשימור אתרי מורשת בישראל
שנה תשע"ז 2017
הערות כולל ביבליוגרפיה (עמודים 127-122).
נוספו שער ותקציר באנגלית.
תיאור 139 עמודים, 5 עמודים לא ממוספרים : איורים, דיאגרמות צבעוניות, מפות צבעוניות, פורטרטים
25 ס"מ.
שפה עברית
מזהה ISBN9789659210190
מספר מערכת 990040554760205171
קישורים תמונה קדמית
תמונה אחורית

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?