חזרה לתוצאות החיפוש

'"מי השילוח ההולכים לאט" - כך מתאר הנביא ישעיהו את מעיין השילוח, כמהות של זרימה תהליכית, בונה, לא מעכשיו לעכשיו אלא כשמחה מהמסע עצמו, מהדרך. הספר "מי השילוח" של רבי מרדכי יוסף מאיזביצה, שהתווה דרך ליחידים מחפשי אמת ודיוק, ספר עמוק שנגע בי בעומק הלב. על בסיס הספר ובהשראתו חיברתי חיבור "עצות ממי השילוח". ניסיתי לדלות עצות, בתרגום לחיים שלנו, ליומיום, מתוך רצון להתקרב נכון לעצמנו, לסביבה ולבורא.' -- המעטפת האחורית.

כותר עצות ממי השילוח / יעקב ורשבסקי.
כותרים נוספים עצות ממי השלוח
מקום קשור Jerusalem (Israel)-place of publication
מוציא לאור ירושלים : יעקב ורשבסקי
שנה ה'תשע"ו 2015-ה'תשע"ח 2017
הערת תוכן ותקציר חלק [א]. תשרי ה'תשע"ו. בראשית, שמות, ויקרא. 175 עמודים.
חלק [ב]. כסלו ה'תשע"ח. במדבר, דברים. 190 עמודים.
תיאור 2 כרכים
22 ס"מ.
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק 4781.36
מספר מערכת 990040554370205171
קישורים תמונה קדמית
תמונה אחורית

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?