חזרה לתוצאות החיפוש

כותר ספר יששכר וזבולון / אפרים זלמן בלאאמו"ר מוהר"מ שטרנבוך.
מהדורה מהדורה חדשה עם הוספות ...
מקום קשור Bene Brak (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים שטרנבוך, משה בן אשר.
מוציא לאור בני ברק : אפרים זלמן שטרנבוך
שנה תשנ"ח
הערת תוכן ותקציר [א]. ליקוטים, חידושים וביאורים, הערות ... בבירור יסודי הלכות החזקת תורה ובגדרי שותפות יששכר וזבולון והמסתעף. ובראשו מכתב עוז בעניני תלמוד תורה והחזקת תורה מאאמו"ר ... משה שטרנבוך. 18 עמודים לא ממוספרים, רלה עמודים.
הערות המחבר הוא ככל הנראה המו"ל.
תיאור 1 כרך (חלק א)
25 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990040523410205171
קישורים תמונה קדמית

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?