חזרה לתוצאות החיפוש

"הדוח שלפניכם מתייחס למצב הנוכחי בים התיכון הישראלי, ונכון ל-2013 ... והוא שונה מהדוחות הקודמים שהוכנו בהיקפו ובהתייחסותו לגורמים השונים, גם החיוביים ובעיקר השליליים, המשפיעים על בריאות החי והצומח בים התיכון. הדוח פותח תחילה בסקירה טקסונומית בחלוקה לקבוצות מינים, מהחד-תאיים ועד ליונקים, ובהמשך מוצגים ומנותחים בו בקצרה היבטים גאוגרפיים מקומיים ואזוריים ... מגובה במובאות והפניות אל הספרות המדעית הרלבנטית ... בהמשך הדוח ערוכים הפרקים השונים המסכמים בסדר שיטתי את הידע על המינים השונים ... פרק מרכזי בדוח מסכם ... את ההשפעות, הידועות לנו כיום, של הפעילות האנושית על בריאותן של אוכלוסיות אורגניזמים לאורך חופי הים התיכון בישראל, החל בגורמים אטמוספריים וכלה במזהמים כימיים, מינרליים ואחרים ... הפרק מסתיים ברשימה גדולה של מאמרים וספרים חשובים. הפרק האחרון מציג תצפיות על קבוצות טקסונומיות ספציפיות, בייחוד דגים, דרך השינויים שחלו בשלל הדגה והרכבו, על סמך נתוני הדייג בישראל." -- מתוך: פתח דבר.

כותר דוח מצב הטבע בים התיכון 2013 / כותבים: אביעד שיינין [ותשעה כותבים אחרים]
צלמים: מיה אלסר [ו-25 צלמים אחרים]
פתח דבר - פרופסור לב פישלזון.
כותרים נוספים דוח מצב הטבע בים התכון 2013
דין וחשבון מצב הטבע בים התיכון 2013
מחברים/ יוצרים נוספים רודיטי-אלסר, מיה (צלם)
מוציא לאור ירושלים : המארג - התכנית הלאומית להערכת מצב הטבע בחסות האקדמיה הלאומית הישראלית למדעים
שנה 2013
הערות בשער גם: האקדמיה הלאומית הישראלת למדעים.
עמודים 88-90 כוללים: רשימת ספרות.
תיאור 112 עמודים : גרפים צבעוניים, איורים צבעוניים
29 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990040502020205171
קישורים תמונה קדמית

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?