חזרה לתוצאות החיפוש

"להקת המחול ורטיגו החלה את תנועתה בעולם עם ואט תמים שהעניק לה את שמה. היה זה מפגש בין רקדנית לרקדן - נעה רטהיים ועדי שעל. בימי הזוגיות הראשונים שלהם, על הבמה ובחיים. לימים נדמה כי מונח בו סוד וכי הוא מהווה מפתח לכל מי ומה שגדלה ורטיגו להיות ברבות השנים. בתמימות ובאומץ, כמו אדוות מתרחבות, הפכו מזוג ללהקה, והיו למשפחה, קהילה, מודל ארגוני חדשני, כפר אמנות אקולוגי, מרכז למחול משולב ולהקה יוצרת בעלת מעמד מרכזי בשדה המחול הישראלי והבינלאומי. הספר סוקר את תהליכי היצירה לאורך כל שנות פעילותה של הלהקה, שבהן המעשה האמנותי שזור כל העת עמוק בתוך חווית החיים והמשפחה, והמחויבות החברתית והקהילתית מהווה לעולם חלק מהדרך. הוא מבקש להתחקות אחר משהו מתפיסת העולם וטיב התנועה מעוררת ההשראה של אוסף היוצרים ואנשי המעשה שחוללו יחד חלומות רבים למציאות בת קיימא. הספר פונה לכל מי שחפץ לברוא דבר-מה חדש ומוחשי בעולם, ומאיר את פינותיו הכמוסות של מעשה האמנות, מלידתו ועד מימושו. הקורא מוזמן להלך בין השורות, לחשוף את שמבקש להירקד בתוכו ולהצטרף לתנועה האינסופית של ורטיגו על במות, מאחורי הקלעים ובחיים עצמם." -- כריכה אחורית.

כותר ורטיגו : כוראוגרפיה של אנשים וחלומות / כתבה - אוריה קדרי.
מהדורה מהדורה ראשונה בעברית.
מקום קשור Jerusalem (Israel)-place of publication
מוציא לאור ירושלים : חדקרן הוצאה לאור
שנה 2017
הערות מעבר לשער: הספר רואה אור בסיוע מרכז הספר והספריות ובישראל (ע"ר), המפעל לספרות מחול בתמיכת משרד התרבות והספורט, מפעל הפיס - המועצה לתרבות ואמנות והקרן לירושלים.
כולל בעמודים 190-202: קרדיטים (חלקן הפניות ביבליוגרפיות) ונספחים הכוללים את מבנה עמותת ורטיגו למחול, להקת המחול ורטיגו, ציוני דרך וקטלוג מופעים בינלאומיים של הלהקה.
תיאור 202 עמודים, 1 עמוד לא ממוספר : איורים צבעוניים
25×29 ס"מ.
שפה עברית
מזהה ISBN9789655721805
מספר מערכת 990039808270205171
קישורים תמונה קדמית
תמונה אחורית

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?