חזרה לתוצאות החיפוש

"בספר שלשה חלקים העוסקים באסכולות השונות בקרימינולוגיה. החלק הראשון עוסק בקרימינולוגיה המסורתית הכוללת את האסכולה הקלאסית, הניאו-קלאסית המתמקדת בהתנהגות עבריינית ובדרכי ענישה, ובגישה הפוזיטיביסטית המתמקדת בעבריין, ומנסה להסביר את הרקע להתנהגות עבריינית ואת דרכי הטיפול בו. החלק השני עוסק בקרימינולוגיה פוסט-מסורתית המתמקדת בחברה ובשלטון המתייגים את האדם כעבריין ולא בעבריין עצמו ובהתנהגותו. החלק השלישי עוסק בקרימינולוגיה ריאליסטית המבקרת את הגישות הפוסט מסורתיות ומציעה להתייחס ביתר רצינות לנזקים שהעבריינות גורמת לפרט ולציבור בכללותו. בסיכום מציע המחבר 'תיאוריה קרימינולוגית יהודית', שהיא תיאוריה כוללנית אינטגרטיבית, הכוללת את מגוון התיאוריות ואמצעי הטיפול בעבריינים בהם דן הספר." -- מן המעטפת האחורית.

כותר קרימינולוגיה ויהדות : אסכולות מסורתיות, פוסט מסורתיות וריאליסטיות / מרדכי פרישטיק.
מקום קשור Kiryat Bialik (Israel)-place of publication
מוציא לאור קרית ביאליק : הוצאת ספרים "אח"
שנה תשע"ז 2017
הערות ביבליוגרפיה (עמודים 448-379) ומפתחות.
תיאור 475 עמודים
23 ס"מ.
שפה עברית
מזהה ISBN9789652677327
מספר מערכת 990039807950205171
קישורים תמונה קדמית
תמונה אחורית

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?