חזרה לתוצאות החיפוש

"כרך זה הוא הראשון בסדרת כרכי מאמרים, נאומים ושירים מאת זאב ז'בוטינסקי שעניינם מצבו של העם היהודי. בכרך זה מובאים הכתבים ממפנה המאה ומראשית המאה העשרים. הם עוסקים במבחר נושאים: בזהות הלאומית היהודית, במאבק לשוויון זכויות ליהודים ובתכנית הלסינגפורס, בהתבוללות, באנטישמיות, ב'בונד', בציונות, בהגנה העצמית מפני פרעות, ובאישיותו של הרצל והשפעתו. עיון ביצירות אלו מראה את דרכו של ז'בוטינסקי אל הציונות ואת ראשית עיצובה של השקפתו הייחודית רבת הפנים בעניין מצבו של העם היהודי ויחסיו עם אומות העולם. היצירות המובאות בכרך זה נכתבו רובן ברוסית. קצתן תורגמו מחדש ובאחרות נערך התרגום בהשוואה לטקסט המקורי. כמה מהן לא פורסמו עד כה בעברית. במהדורה זו מזוהים לראשונה האישים, המקומות והאירועים שעליהם נסבו היצירות." -- מן הכריכה האחורית.

כותר מצב האומה / זאב ז'בוטינסקי
עורך ראשי: אריה נאור
עורך משנה: אמיר גולדשטיין
עריכת לשון: הרצליה אפרתי.
כותרים נוספים מצב האמה
Added title page: State of the Jewish nation / Zeev Jabotinsky
מקום קשור Tel Aviv-Yafo (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים נאור, אריה, 1940- (עורך)
מוציא לאור תל אביב : מכון ז'בוטינסקי בישראל
שנה תשע"ז 2017
הערות כולל הפניות ביבליוגרפיות ומפתח.
נוספו דף שער ותקציר באנגלית.
סדרה כתבים אידיאולוגיים
תיאור 2 כרכים ([א]-ב) : מפה צבעונית
24 ס"מ.
שפה עברית
מזהה ISBN9789654160261
ISBN9789654160308
מספר מערכת 990039611890205171
קישורים תמונה קדמית
תמונה אחורית

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?