חזרה לתוצאות החיפוש

"עד לשנים האחרונות עסקו רוב ההמחקרים בחינוך בארץ ובעולם בגישות מחקר פוזיטיביסטיות, שביקשו למצוא קשר בין משתנים - כמו סוג הטיפול או התכנית שהופעלה בכיתה - לבין התוצרים, ההישגים או העמדות שהתקבלו... גישות המחקר האיכותי, הנטורליסטי, מבקשות להבין ולפרש את תהליך ההוראה והלמידה, כפי שהוא נתפש על ידי המשתתפים והחוקר כאחד. באמצעות חושיו החוקר הוא כלי המחקר העיקרי בשיטות האיכותיות. הנתונים העשירים בתיאורים נאספים בעזרת תצפיות ממושכות בנושא המחקר בתנאים טבעיים, בעזרת ראיונות רבים עם המשתתפים, וכן על ידי איתור מסמכים כתובים ואפילו צילומים, היכולים להוסיף להבנת המחקר. ניתוח הנתונים יוצא מהחומר שנאסף באתר הנחקר, ופירוש הממצאים מגדיל את גוף הידע בסוגיה הנחקרת. הספר מעלה את הבעייתיות של גישות מחקר איכותיות, ומציע דרכי התמודדות באמות מידה של מחקר מדעי." -- מן המעטפת האחורית.

כותר המחקר האיכותני בהוראה ובלמידה / נעמה צבר בן יהושע
עורכת הספר: אילנה שמיר.
כותרים נוספים On title page verso: Qualitative research in teaching and learning / Naama Sabar Ben Yehoshua
מקום קשור Ben Shemen (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים שמיר, אילנה (עורך)
מוציא לאור מושב בן שמן : מודן הוצאה לאור
שנה 1990
הערות הדפסה שישית.
תיאור 124 עמודים, 2 עמודים לא ממוספרים
22 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990039611850205171
קישורים תמונה קדמית
תמונה אחורית

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?