חזרה לתוצאות החיפוש

ספר

"הייתה זו תקופה עגומה בתולדות עמנו, לאחר גזרות ת"ח ות"ט הנוראות שפגעו בחייהם ובפרנסתם של יהודי מזרח אירופה ותופעות משיחיות השקר שניסו לערער את חוסנם הרוחני ... בימים ההם זרח אורו של מייסד דרך החסידות רבי ישראל בעל שם טוב. איש אשר רוח בו, שרומם את העם משפלותו והכניס בו חיים ... שבחי הבעל שם טוב מעניק לקורא היכרות ישירה ובלתי אמצעית עם דמותו ודרכו המיוחדת של הבעש"ט". -- מהכריכה האחורית.

כותר ספר שבחי הבעל שם טוב השלם : חייו ופועלו של מייסד החסידות רבי ישראל בעל שם טוב / עריכה: לוי יצחק הולצמן.
כותרים נוספים On title page verso: Shivchey HaBa'al Shem Tov Hashalem
שבחי הבעש"ט. תשע"ז.
מהדורה מהדורה חדשה ומאירת עיניים ערוכה ומבוארת לפי כתבי היד.
מקום קשור Jerusalem (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים הולצמן, לוי יצחק (עורך)
מוציא לאור ירושלים : ספריית מעיינותיך
שנה תשע"ז
הערות מעבר לשער: כסלו תשע"ז.
תיאור 271 עמודים : פקסימילים
24 ס"מ.
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק 4147.41
מספר מערכת 990039597700205171
קישורים תמונה קדמית
תמונה אחורית

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?