חזרה לתוצאות החיפוש

ספר

"בקובץ שלפנינו: בנוסף למדורים הקבועים - דבר מלכות מתורתו של אדמו"ר מלך המשיח, דברים שנשאו רבני ומשפיעי חב"ד בהזדמנויות שונות בקשר עם השליחות היחידה שנותרה, הוראות והדרכות מרבותינו נשיאנו בעבודת ה', הוספה ... בכתב יד ... על אגרת מטו"ב כסלו תשי"א ... סקירה ... על ה"פארבריינגענ'ס" המיוחדים של י"ט כסלו ... סקירה ... אודות חגיגת י"ט כסלו בדור השביעי ...".

כותר אור וחיות נפשנו : י"ט כסלו ראש השנה לחסידות / נערך ע"י: ועד חיילי בית דוד - בית משיח.
מקום קשור Brooklyn (New York, N.Y.)-place of publication
מוציא לאור ברוקלין, נ.י : איגוד תלמידי הישיבות המרכזי - 770 בית משיח
שנה תשע"ד
הערות בראש המעטפת: יחי אדוננו מורנו ורבנו מלך המשיח לעולם ועד.
"גליון מיוחד ומוגדל לרגל י"ט כסלו תשע"ד".
"גליון יג (תקיד), שנה יב".
תיאור 91 עמודים, 6 עמודים לא ממוספרים : איורים, פורטרטים, פקסימילים
23 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990039575280205171
קישורים תמונה קדמית

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC
אור וחיות נפשנו : י"ט כסלו ראש השנה לחסידות / נערך ע"י: ועד חיילי בית דוד - בית משיח – הספרייה הלאומית
תגיות

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?