חזרה לתוצאות החיפוש

"קווים וצורות החלו להתגשם אל מולו, להופיע ולהיעלם כדגים במים. וכמו הצבע מתנדף ממנו, הופיע מולו צבא חיילים שחור, צועד על חופו של אי טרופי. במרכזו אישה ענקית, שמלתה כהה ומשובצת כוכבים, פניה יפהפיים וחיוורים ושפתיה אדומות כדם. היא פערה פיה, אך שום קול לא בקע ממנו. רון הביט בה בבלבול. מאחוריו הגיחה מרכבה זהובה. היא התעופפה בשמיים והמטירה חצי זהב על האישה.״ מיהי האישה בשמלה בשחורה? מדוע רון חולם את החלום המוזר הזה לילה אחר לילה? רון (רונלד) בורמנט, נער רגיל מאוקלהומה, נתקל ביצורה מוזרה בעודו מאושפז בבית חולים מקומי. שני נערים נחלצים לעזרתו - האחת גבוהה ויפה, השני נמוך ואדמוני, ולוקחים אותו למחנה שיועד לחדי רואי, נערים וילדים מיוחדים כמוהו. כשאלה קדמונית משלחת את חייליה לתקוף את המחנה, שולחים האלים את רון ואת שלושת בני בריתו - דיימון, רייצ׳ל ומלאני - להרפתקה סוחפת, במהלכה יגלה רון מיהו ומהו באמת, וילמד לממש את הפוטנציאל הייחודי שלו" -- מן המעטפת האחורית.

כותר האלים שבינינו / שלו מנשה.
כותרים נוספים On title page verso: Gods among us / Shalev Menashe.
מקום קשור Azor (Israel)-place of publication
שנה 2015
תיאור 1 מקור מקוון (188 עמודים)
שפה עברית
מספר מערכת 990039544990205171
קישורים קישור לפריט דיגיטאלי בספרייה הלאומית

תנאי השימוש:

פריט זה נמסר לספרייה הלאומית בהתאם לחוק הספרים (חובת מסירה וציון הפרטים), תשס"א-2000. ניתן לצפות בפריט בבניין הספרייה הלאומית בלבד. צפייה בעותק דיגיטלי תתאפשר לשני משתמשים בו-זמנית מתוך בניין הספרייה.

הפריט כפוף לזכויות יוצרים. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים.

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?