חזרה לתוצאות החיפוש

'דבר מלכות. מושג שמדבר בעד עצמו. שיחות, הוראות, עצות והכוונות של המלך. החל מחורף שנת "תנש"א מלכותך" אישר אדמו"ר ... להדפיס את שיחותיו מאותה התקופה ... שיחותיו ... מפורסמות בעמקותן, באורכם וברוחבם ונשזרים ביד אמן מכל חלקי התורה: נגלה, חסידות, קבלה רמז והעיקר - הוראות לפועל'. -- מהכריכה האחורית.

כותר דבר מלכות - תוכן וסיכום / מעובד משיחות ... אדמו"ר מליובאוויטש [מנחם מנדל שניאורסון בן לוי יצחק]
כתיבה ועריכה: הרב מנחם הכהן
עריכה והגהה: שניאור זלמן ברנשטיין, משה חב"ג.
כותרים נוספים On verso of title page: Dvar Malchus - tochen ve'sikum
דבר מלכות - תוכן וסכום
מקום קשור Petah Tikva (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים שניאורסון, מנחם מנדל, 1902-1994 (מחבר)
מוציא לאור פתח תקוה : מרכז ההפצה בארץ הקודש - ממש
שנה תשע"ה 2014
הערות על הכריכה: יחי אדוננו מורנו ורבנו מלך המשיח לעולם ועד.
תיאור 426 עמודים, 4 עמודים לא ממוספרים
25 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990039441250205171
קישורים תמונה קדמית
תמונה אחורית

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC
דבר מלכות - תוכן וסיכום / מעובד משיחות ... אדמו"ר מליובאוויטש [מנחם מנדל שניאורסון בן לוי יצחק] ; כתיבה ועריכה: הרב מנחם הכהן ; עריכה והגהה: שניאור זלמן ברנשטיין, משה חב"ג – הספרייה הלאומית
תגיות

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?