חזרה לתוצאות החיפוש

"הרב טוביה פרשל - חוקר וסופר ביוגרף וביבליוגרף, מותיקי ההיסטוריונים היהודיים. מאמריו ומחקריו נתפרסמו בעיתונים וכתבי עת בארץ ובעולם. מיגוון תחומי כתיבתו בא לידי ביטוי בכרך שלפנינו: תנ”ך, מועדים, מנהגי עדות, היסטוריה יהודית, על אישים וספרים, מחקרים ורשמי מסעות" -- (מן הכריכה האחורית).

כותר מאמרי טוביה : רשימות ומאמרים / מאת הרב טוביה פרשל
ערכה והביאה לדפוס בתו גב' פערל הרצוג.
כותרים נוספים Transliterated title: Ma{alif}amre {dotb}Toviyah : Reshimot u-ma{alif}amarim / me-et: {dotb}Toviyah Preshel.
מקום קשור Jerusalem (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים הרצוג, פערל, 1956-
מוציא לאור ירושלים : הוצאת מוסד הרב קוק
שנה תשע"ו 2016 - תשע"ט 2018
הערת תוכן ותקציר א. תשע"ו. תכד עמודים.
ב. תשע"ז. תפב עמודים.
ג. תשע"ז. תקט עמודים.
ד. תשע"ט. 4 עמודים לא ממוספרים, תקכב עמודים.
הערות עמודים יג-טז בתחילת כרך א כוללים: איש תבונות - החוקר והסופר הרב טוביה פרשל ז"ל, במלאת שלושים לפטירתו, פורסם ב'המודיע' כ"ג שבט תשע"ד / בנימין קלוגר.
תיאור כרכים
25 ס"מ.
שפה עברית
שנת זכויות יוצרים ©תשע"ו 2016 - תשע"ט 2018
מספר מערכת 990039350790205171
קישורים תמונה קדמית
תמונה אחורית

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?