חזרה לתוצאות החיפוש

"בעזרת המשחק, המדמה את מציאות החיים, מפתחים ערכים רבים חברתיים, חינוכיים ולימודיים והתייחסות לגוף. משחקי התנועה המופיעים בספר זה מזמנים לילדי הגן פעילות בהנאה בשילוב אינטראקציה חברתית. בספר תמצאו רעיונות למשחקים בהרכבים שונים: יחידים, זוגות וקבוצות, שניתן לשחק עם הגננת בגן הילדים, כמו גם בבית ובחצר השכונתית". -- מעטפת אחורית.

כותר לא נפסיק לשחק... בגן הילדים / כתיבה ועריכה: מר אברהם זוכמן, גב' דליה ואקיל, גב' מיכל טל, ד"ר מירי שחף, גב' צפרירה זאב, גב' תמי אילון
ייעוץ דידקטי: ד"ר לאה זוכמן
איורים: בת שבע לוי חדד.
מקום קשור Jerusalem (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים ואקיל, דליה (מחבר עורך)
ישראל. משרד החינוך והתרבות. האגף לחינוך קדם יסודי
(גוף מנפיק)
ישראל. משרד החינוך והתרבות. הפיקוח על החינוך הגופני
(גוף מנפיק)
מוציא לאור ירושלים : גף הפרסומים - משרד החינוך
שנה תשע"ו 2016
הערת תוכן ותקציר פרק א. משחקי זריזות ועוררות -- פרק ב. משחקי התמצאות, ארגון וסדר -- פרק ג. משחקי דיוק, מסירה ותפיסה -- פרק ד. משחקי תופסת -- פרק ה. משחקי קלאס, ריצה וקפיצה -- פרק ו. משחקי חשיבה - שיתוף פעולה -- פרק ז. משחקים בכדור ענק.
הערות שער מעטפת.
בראש השער: מדינת ישראל - משרד החינוך - המינהל הפדגוגי - חינוך קדם יסודי, המזכירות הפדגוגית - חינוך גופני.
תיאור 95 עמודים : איורים צבעוניים
30 ס"מ.
שפה עברית
שנת זכויות יוצרים ©תשע"ו 2016
מספר מערכת 990039324680205171
קישורים תמונה קדמית
תמונה אחורית

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?