חזרה לתוצאות החיפוש

ספר

'לרגל הגיעו לגבורות ופרישתו מעבודתו במפעל פרידברג לחקר הגניזה, יזם צוות המפעל עריכת חוברת זו כמנחת זיכרון וביטוי להוקרת תודה לפרופ' שויקה על מפעליו ותרומותיו לעולם התורה והמחקר של מדעי היהדות בכלל, וגניזת קהיר בפרט. בחוברת זו באו ארבעים ואחד פיוטים שהעתקותיהם מצויות בגניזה והנוהגים עד היום במסורת יוצאי מצרים וארם צובא, אם בתוך סדר התפילה אם מחוצה לה' -- מן המבוא.

כותר רני ושמחי ליעקב : פיוטים נלבבים ... הנוהגים במסורת יוצאי ארם צובא ומצרים על פי ההעתקות הנמצאות בכתבי יד מגניזת בית הכנסת בן עזרא שבקהיר העתיקה : תשורת שי לפרופסור יעקב שויקה עם הגיעו לגבורות / מאת צות המחשוב של מפעלי פרידברג
עורך - רוני שויקה.
כותרים נוספים רוני ושימחי ליעקב
מקום קשור Jerusalem (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים שויקה, יעקב, 1936-2020 (לכבודו)
מוציא לאור ירושלים : יחידת המחשוב של מפעלי פרידברג
שנה תשע"ו
הערות כולל ביבליוגרפיה (בעמודים 94-96).
תיאור 96 עמודים : פקסימילים צבעוניים
25 ס"מ × 25 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990039305000205171
קישורים תמונה קדמית
תמונה אחורית

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?