חזרה לתוצאות החיפוש

"צוהר להידרולוגיה של מי תהום– יסודות הוא ספר לימוד ראשוני, מקיף ומעמיק בשפה העברית על הידרולוגיה של מי תהום. הספר מקנה לקוראיו בבהירות ובשיטתיות ידע תאורטי ומושגי יסוד בזרימה והסעה של מומסים במי התהום ובחתך הבלתי רווי. מחבריו, בכמטוליבשיץ, מתארים ומסבירים את הפיזיקה שבבסיס הביטויים המתמטיים המשמשים לתיאור הזרימה בתת הקרקע, לחיזוי הכמות והאיכות של מי התהום, ניצולם המועיל, והבנת השפעתם של מעשי האדם על מצב מי התהום . מוצגים ומבוארים בספר הכלים המתמטיים הכמותיים הדרושים לתיאור ולפתרון תהליכי זרימה והסעה במי תהום, ושלובים בו דוגמאות, שאלות ותרגילים עם פתרונות שנועדו להקנות לקוראיו כלים ושיטות לפתרון בעיות מעשיות בהידרולוגיה של מי תהום. צוהר להידרולוגיה מיועד לסטודנטים באוניברסיטאות ובמכללות הלומדים בקורסים להידרולוגיה,משאבי מים, מדעי כדור הארץ, לימודי הנדסה אזרחית, חקלאית וסביבה,והוא יכול לשמש ספרעזרמרענן לאנשי מקצוע העוסקים בתחום מי התהום". -- מהמעטפת האחורית.

כותר צוהר להידרולוגיה של מי תהום : יסודות / יהודה בכמט, יעקב ליבשיץ.
כותרים נוספים צהר להידרולוגיה
מקום קשור Beersheba (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים ליבשיץ, יעקב, 1969- (מחבר)
מוציא לאור באר שבע : מכון צוקרברג לחקר המים - המכונים לחקר המדבר ע"ש יעקב בלאושטיין - אוניברסיטת בן גוריון בנגב
שנה 2016
הערות בשער: ZIWR - Policy, Science, Technology.
כולל ביבליוגרפיה (עמודים 316-314) ומפתח.
כולל מילון מונחים אנגלי-עברי.
תיאור 353 עמודים : איורים (חלקם צבעוניים)
24 ס"מ.
שפה עברית
אנגלית
שנת זכויות יוצרים ©2016
מזהה ISBN9789655101140
מספר מערכת 990039298240205171
קישורים תמונה קדמית
תמונה אחורית

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?