חזרה לתוצאות החיפוש

"זהו דו"ח מעקב ראשון אודות תנאי הכליאה של מהגרים ומבקשי מקלט במעצר מנהלי בבתי כלא בישראל ... דו"ח זה נועד להציג מידע השוואתי וכולל אודות תנאי הכליאה בבתי הכלא סהרונים וגבעון וכן את תנאי הכליאה במתקנים 'חולות' ו'יהלום' ... הדו"ח מבהיר מי הם העצורים במתקנים אלו, תחת אילו חוקים הם מוחזקים במעצר ומה הם תנאי כליאתם בכל אחד מהמתקנים". -- מתוך "הקדמה ותקציר".

כותר כליאת מהגרים ומבקשי מקלט בישראל : דו"ח מעקב שנתי 2015 / כתיבה: סאם קוטנר, סיגל רוזן
מחקר: אמילי אוריאל, סאם קוטנר, סיגל רוזן ושאר אנשי הצוות והמתנדבים של המוקד לפליטים ולמהגרים
תרגום מאנגלית: סיגל רוזן, רונית מריאן קדישאי ואמילי אוריאל.
מקום קשור Tel Aviv-Yafo (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים רוזן, סיגל (מחבר מתרגם)
מוציא לאור תל אביב : המוקד לפליטים ולמהגרים
שנה 2016
הערות על המעטפת האחורית: bmu-pme
Heinrich Böll Stifung - Israel.
כולל הערות ביבליוגרפיות.
תיאור 29 עמודים, 3 עמודים לא ממוספרים : איורים
23 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990039237360205171
קישורים תמונה קדמית
תמונה אחורית
תוכן העניינים

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?