חזרה לתוצאות החיפוש

"דוח זה מכיל מידע רב על התפלגות מיומנויות היסוד של תושבים בישראל בגילאי 16-65, ועל הקשר בין רמות המיומנויות שנמדדו למשתני רקע מגוונים. הנתונים שעליהם מתבסס הדוח נאספו בתכנית הערכה הבין-לאומית PIAAC הפועלת ביזמת ארגון מדינות OECD ... הדוח כולל גם ממצאים השוואתיים נבחרים על מצב מיומנויות היסוד בישראל לעומת מדינות אחרות". -- מן ההקדמה.

כותר מיומנויות בוגרים בישראל 2015-2014 / השתתפו בהכנת הפרסום: פרופ' שלמה יצחקי, ד"ר דמיטרי רומנוב, צבי אמיר ... ואחרים
ליאורה מושונוב - עריכה.
כותרים נוספים Added title page: Adult skills in Israel 2014-2015.
מקום קשור Jerusalem (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים יצחקי, שלמה, כלכלן (מחבר)
מוציא לאור ירושלים : הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה
שנה תשע"ו 2016
הערות בראש השער גם: רמא"ה - רשות ארצית למדידה והערכה בחינוך, PIAAC - Program for the International Assessment of Adult Competencies.
"פרסום מס' 1640".
כולל הפניות ביבליוגרפיות.
שער נוסף באנגלית.
תיאור 203 עמודים, 8 עמודים לא ממוספרים : איורים צבעוניים, דיאגרמות צבעוניות
30 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990039163320205171
קישורים תמונה קדמית

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?