חזרה לתוצאות החיפוש

"מטרת העלון היא להדגיש את חשיבות המשחק החופשי להתפתחות וללמידה של הילדים בגן, להציע עקרונות לעידודו ולהעלות רעיונות לארגון חצר הגן ולזימונו. בחוברת תוכלו למצוא תיאורים של מגוון חצרות בגני ילדים בארץ, כיוונים ליצירת הזדמנויות למשחק החופשי בחצר - הצעות להקמת אזורי משחק שונים המדגישים את המשחק עם חומרים פתוחים, חצר גרוטאות, ארגז חול, ביתן, אוהל, גבעת חול ועוד". -- מתוך "פתח דבר".

כותר גן ילדים : סביבה והשראה ומה שביניהם / [מחברות הפרקים]: ד"ר אסתר ברוקס ו-7 אחרות.
מקום קשור Jerusalem (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים ישראל. משרד החינוך והתרבות. אגף א' לחינוך קדם-יסודי
(גוף מנפיק)
מוציא לאור ירושלים : גף הפרסומים - משרד החינוך
שנה תשע"ו
הערות בראש השער: משרד החינוך - המינהל הפדגוגי - אגף א' לחינוך קדם יסודי.
כולל ביבליוגרפיות.
תיאור 82 עמודים : איורים צבעוניים, פקסימילים, תרשימים
30 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990039143320205171
קישורים תמונה קדמית
תוכן העניינים

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?