חזרה לתוצאות החיפוש

ספר

"בספר זה הבאנו 182 תעודות מכל תקופות חייה של גולדה מאיר, חלק ניכר מהן נחשפות כאן בפעם הראשונה. התעודות, בלוויית המבואות, האיורים והתצלומים, נותנות בידי הקורא ביוגרפיה פוליטית מתועדת של מנהיגה, מן הבולטים במנהיגיה של תנועת הפועלים הציונית ושל מדינת ישראל בשלושת העשורים הראשונים לקיומה ... בספר מוצגים תפקידיה במהלך השנים: מהפעילים הבולטים של ההסתדרות הציונית, צירת ישראל הראשונה במוסקבה, שרת העבודה הראשונה, מזכירת מפא"י ומפלגת העבודה ושרת החוץ במשך עשר שנים. אולם רובו של הספר מוקדש לשנים 1969-1974, שבהן שימשה בתפקיד ראש הממשלה. שנים אלה היו גדושות במגעים מדיניים, במעשי טרור ובפעולות איבה בגבולות. היה בהן שגשוג כלכלי לצד סערות ומחאות חברתיות, והן הסתיימו במלחמה קשה וכואבת ... פרק נרחב בוחן את הדרך שבה הנהיגה גולדה את ישראל במלחמת יום הכיפורים ...". -- כריכה אחורית.

כותר גולדה מאיר : הרביעית בראשי הממשלה : מבחר תעודות ומבואות מפרקי חייה (1978-1898) / עורך ראשי: חגי צורף
השתתפו בעריכה: ארנון למפרום, ליה בן-צבי, מיכל זפט, לואיז פישר וגליה ויסמן.
כותרים נוספים Added title page: Golda Meir : the fourth prime minister : selected documents (1898-1978) / editor in chief: Hagai Tsoref.
מקום קשור Jerusalem (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים למפרום, ארנון (עורך)
ישראל. גנזך המדינה
(גוף מנפיק)
מוציא לאור ירושלים : ארכיון המדינה
שנה תשע"ו 2016
הערות כולל ביבליוגרפיה (עמודים 674-579) ומפתח.
נוספו שער, והקדמה באנגלית.
סדרה הסדרה להנצחת זכרם של נשיאי ישראל וראשי ממשלותיה
תיאור ל, 694 עמודים : איורים (אחד צבעוני), מפה צבעונית, פורטרטים (אחד צבעוני), פקסימילים (אחד צבעוני)
27 ס"מ.
שפה עברית
מזהה ISBN9789652790408
מספר מערכת 990039127910205171
קישורים תמונה קדמית
תמונה אחורית

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?