חזרה לתוצאות החיפוש

"חלק פסקי ההלכות : ליקוטי הלכות העולות מסוגיות הגמרא ומדברי הראשונים ... חלק הביאורים : עיונים ובירורי הלכה ממקורי הדברים בגמרא ובראשונים ... כמו כן צורפו שלשה נספחים: קונטרס תשבי יתרץ - כתב ההתנצלות של רבי אליהו בחור ... בו מבאר למה לימד תורה לגוי מלומד, בתוספת ציון המקורות, הארות והערות, מכתב תשובה מבעל השם משמעון - תשובה מכתב ידו של רבי שמעון פאללאק ... בענין לימוד תורה לאומות העולם, בתוספת הארות והערות, קונטרס תשובות מגדולי ההוראה : תשובות שקיבלתי מגדולי פוסקי זמננו" - מדף השער.

כותר ספר תורתך לישראל : בענין לימוד תורה לאומות העולם ... / נכתב על ידי חיים משה יהודה בלאאמו"ר עזרא אורצעל.
כותרים נוספים קונטרס תשובות מגדולי ההוראה
תשובות מגדולי ההוראה
מקום קשור Modi'in Illit (West Bank)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים אליהו בן אשר, הלוי, אשכנזי, 1469-1549.
מוציא לאור מודיעין עילית : ח.מ.י. אורצעל
שנה תשע"ו
הערות כולל מפתחות.
תיאור 2 כרכים (א-ב, 19 עמודים לא ממוספרים, 22, תתרסז עמודים, 6 עמודים לא ממוספרים) : פקסימילים
25 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990039105160205171
קישורים תמונה קדמית

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?