חזרה לתוצאות החיפוש

"הספר מכיל את הסימנים הנצרכים ללימוד הלכות חופה וקידושין ... הספר מביא בשרשי הלכה את מקורות הדינים ... מתוך המקורות ... בנוסף תמצא בסוף כל סימן את סיכומו ... ושאלות חזרה והתשובות ממבחני הרבנות והדיינות וכן תמצא ספר מדריך מעשי לעריכת חופה וקידושין, ביאור ואופן מילוי הכתובה, מדריך לטיפול בעיות שצצות במהלך החופה, ביוגרפיה על האחרונים שהובאו בספר". -- מדף השער.

כותר ספר שולחן שמואל : שורשי הלכה וענפיה ... על סדר השולחן ערוך : חופה וקידושין ... / שמואל בן ר' שלום אהרן חיים ירושלמי.
כותרים נוספים ספר שלחן שמואל
שלחן שמואל
ספר שלחן שמואל - חופה וקדושין
שלחן שמואל - חופה וקדושין
ספר שולחן שמואל - חופה וקידושין
שולחן שמואל - חופה וקידושין
חופה וקדושין
חופה וקידושין
מקום קשור Jerusalem (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים קרו, יוסף בן אפרים, 1488-1575.
מוציא לאור ירושלים : ש"י דר"ת
שנה תשע"ד
הערות עם פנים הסעיפים הרלבנטים בשולחן ערוך.
תיאור 532 עמודים : פקסימילים
25 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990039037340205171
קישורים תמונה קדמית

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?