חזרה לתוצאות החיפוש

"בספר זה מופיעות שתי סדרות של הרצאות שנתן רודולף שטיינר למורים בבית הספר ולדורף בשטוטגרט לקראת סוף חייו. שטיינר מדגיש את החשיבות של ביסוס ההוראה על הבנת הישות האנושית על פי מדע הרוח. שטיינר מציג את האלטרנטיבה האמנותית-רוחית להשקפה המערבית המקובלת על החינוך, ואומר כי מורה טוב הוא זה שמפיח חיים בשיעוריו באמצעות התלהבות ואהבה, ומתייחס להוראה כאל ריפוי, מבין איך משפיעים המקצועות השונים על התפתחות הילד, איך מוצאים אהאיזון בין האלמנט המוזיקלי לאלמנט הפיסולי, הין האינטלקט לרגש, כך שהילד התפתח יגדל להיות אדם בריא." -- מן המעטפת האחורית.

כותר איזון בהוראה : הרצאות למורי ולדורף / רודולף שטיינר
מאנגלית: שוני תובל.
כותרים נוספים Erziehung und Unterricht aus Menschenerkenntniss. Hebrew
אזון בהוראה
מקום קשור Haifa (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים תובל, שוני (מתרגם)
מוציא לאור חיפה : שוני תובל
שנה 2015
הערות "שטוטגרט 15-22 בספטמבר 1920, 15-16 בספטמבר 1923".
תיאור 185 עמודים
21 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990038921530205171
קישורים תמונה קדמית
תמונה אחורית

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?