חזרה לתוצאות החיפוש

"דו"ח זה מתאר בפרוטרוט את תנאי המעצר והחקירה במתקן החקירות של השב"כ בבית הסוהר שקמה באשקלון, על סמך תצהירים ועדויות של 116 עצירים ביטחוניים פלסטינים שנחקרו במקום בין אוגוסט 2013 למארס 2014 ... בחלק הראשון של הדו"ח יתוארו מהלך המעצר, כולל הובלת העציר למתקן מעבר, תנאי החזקתו שם והעברתו למתקן החקירות שקמה - במקרים רבים תוך אלימות מצד חיילים ושוטרים. החלק השני יעסוק בתקופת ההחזקה של העצירים במתקן שקמה, ובו יוצגו בפירוט תנאי הכליאה של העצירים (תאי המעצר, שינה, מזון והיגיינה), התנהלות החקירה הפרונטלית והשימוש במדובבים. בחלק השלישי יתוארו מקרים של עצירים שנחקרו, לעתים בעינויים קשים, בידי הרשות הפלסטינית טרם מעצרם בידי ישראל, והקשר בין חקירה זו לבין חקירת השב"כ. החלק הרביעי יראה שתנאי המעצר והחקירה במתקן הם תוצר של מערכת מתעללת במהותה, ששותפות לה רשויות רבות, וינתח את הממצאים לאור דרישות המשפט הבינלאומי, החוק הישראלי ופסיקת בג"ץ". -- מן המבוא.

כותר בחסות החוק : בין התעללות לעינויים במתקן החקירות 'שקמה' / מחקר וכתיבה - נגה קדמן
עריכה לשונית: אריאל הנדל.
כותרים נוספים בחסות החק
מקום קשור Jerusalem (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים הנדל, אריאל (עורך)
מוציא לאור ירושלים : בצלם - מרכז המידע הישראלי לזכויות האדם בשטחים
שנה 2015
הערות על המעטפת הקדמית גם: המוקד להגנת הפרט.
תיאור 55 עמודים
24 ס"מ.
שפה עברית
מזהה ISBN9789657613160
מספר מערכת 990038920680205171
קישורים תמונה קדמית

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?