חזרה לתוצאות החיפוש

ספר

"הורתו של הספר שלפניכן/ם הינה ברצון להבטיח את מימושו של החוק המחייב את המדינה למנות נשים ממגזרים שונים לצוותים העוסקים בתהליכים מדיניים ובמו"מ לשלום, חוק שהתקבל בכנסת ביולי 2005. פרויקט זה הנו חלק מפעילות רחבה של ארגון אשה לאשה, אשר מטרתה להביא ליישום החלטה 1235 של מועצת הביטחון של האו"ם מאוקטובר 2000, בישראל. ספר זה הוא מהלך פוליטי משמעותי, מהלך האומר "אנחנו כאן", בשדה ממנו הודרו נשים לאורך ההיסטוריה, קרי משא ומתן מדיני והשתתפות אקטיבית בקבלת החלטות בנוגע לשלום ומלחמה. האינדקס במהדורתו הראשונה מכיל כ-200 שמות ופרטים של נשים מתחומי ידע, ניסיון וחוויות חיים מגוונים. מסמך זה אינו רק אסופה של שמות וקורות חיים מקוצרים ומרוכזים, זהו מסמך מכונן קהילה, יוצר שפה ומוביל מהלך פוליטי חוצה זיקה מפלגתית. זהו צעד נוסף במאבק להשגת שותפות מלאה ושוויונית של נשים בנושאי שלום וביטחון בישראל". -- מהמעטפת האחורית.

כותר נשים, שלום וביטחון : אינדקס נשים לצוותי משא ומתן לשלום / עריכה: אילנה אפללו פרץ.
כותרים נוספים נשים, שלום ובטחון
מקום קשור Haifa (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים פרץ, אילנה אפלולו (עורך)
מוציא לאור חיפה : אשה לאשה
שנה תשע"ה בערך
הערות על המעטפת: מועצת הביטחון מאשרת את תפקידן החשוב של נשים במניעת סכסוכים ובחתירה לפתרונם בדרכי שלום ומדגישה את חשיבות השתתפותן השווה ומעורבותן המלאה בכל מאמץ להשכנת שלום וביטחון.
תיאור 254 עמודים : איורים צבעוניים
17 ס"מ.
שפה עברית
ריבוי שפות
מספר מערכת 990038850550205171
קישורים תמונה קדמית
תמונה אחורית

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?