חזרה לתוצאות החיפוש

"שנות השבעים והשמונים בבריטניה היו שנים סוערות וגדושות תהפוכות לכלכלה הבריטית כולה, ובפרט לעבודה המאורגנת. שינויים אלה השפיעו על העולם כולו, וכך גם על כלכלת ישראל והעבודה המאורגנת בישראל. במחברת זו נעמיק במאבקה של ראשת ממשלת בריטניה, מרגרט תאצ'ר, באיגוד כורי הפחם, ובכלים שבהם היא השתמשה לשבירת העבודה המאורגנת. נכיר את תגובת העבודה המאורגנת ותומכיה לצעדי ממשלת תאצ'ר, וכיצד ניתן לבלום היה את מהלכיה. זאת במטרה להגן על העבודה המאורגנת בישראל, ולחזקה". -- מהמעטפת האחורית.

כותר ברזל ופחם : מאבקה של תאצ'ר בעבודה המאורגנת בבריטניה, 1985-1984 / עידו לוקר וניב ציזלינג.
מקום קשור Tel Aviv-Yafo (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים ציזלינג, ניב (מחבר)
מוציא לאור תל אביב-יפו : הוצאת דרור לנפש
שנה תשע"ה 2015
הערות מעבר לשער גם: בדרכי נועם ... תנועת דרור-ישראל ליצירת חברה אשר שיוויון ערך האדם במרכזה.
כולל הערות ביבליוגרפיות (עמודים 55-54).
סדרה מחברות מחקר לחידוש התיאוריה הביקורתית בישראל
תיאור 55 עמודים : איורים, פורטרטים
24 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990038827530205171
קישורים תמונה קדמית
תמונה אחורית

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?