חזרה לתוצאות החיפוש

"ליל הסדר וסיפור יציאת מצרים מאחורינו. אני רוצה ומוכרחה להגיד לכם לא את יציאת מצרים אלא את מה שאני מכנה 'יציאת אלט – לנד'. אני עומדת לחשוף כמה סודות". (...) הדברים בחלקם ואולי ברובם אינם קלים לי ... אני משערת שגם לא יהיו קלים לכם .... מה שאני עומדת לספר יפתיע את כולכם..." סיפורן של שתי נערות, חני ואבי מהתבגרותן. אירועים דומים, נקודות השקה מקבילות ומפתיעות מלוות את חייהן. שתיהן תלמידות באותו בית ספר תיכון, אך אינן מכירות זו את זו. האחת תלמידת הכיתה השמינית והשנייה תלמידת הכיתה השישית. שתיהן חיזרו אחר אילן, רק אחת זכתה. שתיהן הרו באותה עת בהיריון לא מתוכנן, לא רצוי ולא צפוי. כיצד כל אחת מהן מתמודדת? לכל אחת מהן נולד באותו בית חולים ובאותה עת בן. מי האב? שתיהן נישאו בלא רצון. חני נישאה בשנית שנתיים לאחר הלידה. אבי נישאה לראשונה שנתיים לאחר הלידה. לכל אחת נולדה בת, שנה לאחר הנישואין בהיות הבנים בני שלוש. כל אחת גידלה בן לתפארת. האם ייפגשו הבנים? הבנות? חני ואבי? אילו סודות שומרת חני? אותן תגלה רק בסוף המפתיע. אבי הצעירה התכוונה למסור את הבן הנולד לאימוץ, אך התחרטה. הגרסה השנייה מפתחת את העלילה ב-"פלש בק"– מה היה קורה אילו אחד הילודים היה נמסר לאימוץ מיד לאחר הלידה" -- מאתר מנדלי.

כותר מי אבי? : סיפור בשתי גרסאות / יגאל שפירא
עריכה: קובי קמין
עריכה לשונית: יוחנן ברק.
מהדורה מהדורה ראשונה.
מקום קשור Tel Aviv-Yafo (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים קמין, יעקב, 1963- (עורך)
מדפיס תל אביב : מנדלי מוכר ספרים ברשת
שנה 2014
סוגה Hebrew fiction
תיאור 173 עמודים
21 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990038825270205171
קישורים תמונה קדמית
תמונה אחורית

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?