חזרה לתוצאות החיפוש

"הספר משלב בין עבודת מחקר טקסטואלית המבוססת על מקורות ספרותיים ויצירות של בכירי הסופרים ממצרים ומארצות אחרות, לבין עבודת שטח שנעשתה כאן בישראל ובארצות אחרות. בעבודה זו ניכרות תוצאות מאמצי המחברת להכיר לעומק את עולמם של הצופים המודרניים ולחדור לחוגים שאחרים מכירים אותם באופן שטחי יותר, אם בכלל". -- מעטפת אחורית.

כותר הצופי המודרני : דמות הצופי ברומן הערבי המודרני - היבטים סוציו-תרבותיים / ד"ר נעמה בן-עמי.
כותרים נוספים Added title page: Modern Sufi : the image of the Sufi in the modern Arab novel - socio cultural aspects / Naama Ben Ami.
מקום קשור Tsor'a (Israel)-place of publication
מוציא לאור קיבוץ צרעה : אלון ספר
שנה תשע"ה 2015
הערת תוכן ותקציר פרק 1. שיח'ים - טיפוסים ודמויות -- פרק 2. תפקידי השיח'ים ותפקודם -- פרק 3. חסידים צופים - טיפוסים ודמויות -- פרק 4. יחסי גומלין - שיח'ים, חסידים וחברה -- פרק 5. פולחן וטקסים -- פרק 6. קדושים ופולחן קדושים -- פרק 7. שטן, שדים ורוחות -- סיכום -- נספחים.
הערות "ספרה של נעמי בן עמי ... הוא עיבוד של עבודת דוקטור, אשר הוגשה למחלקה לערבית באוניברסיטת בר אילן", 2000.
"יוצא לאור ביוזמתה ובסיועה של אגודת האקדמאים יוצאי עיראק בישראל.
כולל ביבליוגרפיה (עמודים 355-343) ומפתח.
נוספו שער, תוכן ענינים ותקציר באנגלית.
סדרה הספרות הערבית החדשה בעיני חוקרים ישראלים
2
תיאור 374 עמודים : איורים, פורטרטים
24 ס"מ.
שפה עברית
מזהה ISBN9789659031641
מספר מערכת 990038795670205171
קישורים תמונה קדמית
תמונה אחורית
תוכן העניינים

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?