חזרה לתוצאות החיפוש

"בתי הדין לביקורת משמורת פועלים מזה 12 שנים הרחק מהעין הציבורית, בתוך אגפי מתקני הכליאה למהגרים. במשך השנים הם דנו בכליאתם של עשרות אלפי אנשים לתקופות ממושכות, והדיינים רואים באופן שוטף את אלפי האנשים המוחזקים במתקני כליאה אלה. חרף היקף עבודתם וחשיבותה, בספרות המשפטית אין כמעט התייחסות לפועלם". -- מההקדמה.

כותר בתי הדין לביקורת משמורת של שוהים שלא כדין ושל "מסתננים" / מחקר וכתיבה: עו"ד נמרוד אביגאל
עריכה: שחר שפירא.
כותרים נוספים בתי הדין לבקרת על משמרת של שוהים שלא כדין ושל מסתננים
מקום קשור Tel Aviv-Yafo (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים שפירא, שחר (עורך)
מוציא לאור תל אביב-יפו : המוקד לפליטים ולמהגרים
שנה 2014
הערות כולל הפניות ביבליוגרפיות.
תיאור 58 עמודים
24 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990038769100205171
קישורים תמונה קדמית

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?