חזרה לתוצאות החיפוש

"למוסדות הפועלים ללא כוונת רווח (מלכ"רים) יש חלק מרכזי ומשמעותי ביותר בפעילות המשק. מוסדות אלה מכונים לעיתים קרובות המגזר השלישי, על מנת להבדילם מהגופים העסקיים ומהמגזר הציבורי, ונמנים עמם ארגונים בעלי מטרות ציבוריות שונות: ארגוני צדקה, ארגוני עובדים, בתי חולים, מוסדות חינוך והשכלה גבוהה, ועוד. להבדיל מחברות עסקיות רגילות, בהן משמשים הדוחות הכספים בעיקר את המשקיעים המעוניינים במידע על רווחיותן, במלכ"רים חשובים דוחות כספיים נאותים בעיקר לשם פיקוח על אופן התנהלותם, והם משמשים בין היתר את התורמים, את נותני האשראי, ואת הגופים המתקצבים, כולל רשויות השלטון. כחלק ממגמה עולמית, התחוללה גם בחשבונאות המלכ"רים בישראל מהפכה בסוף שנות ה-90 של המאה הקודמת. המהפכה כללה מעבר ליישום העקרונות הבסיסיים של החשבונאות המקובלת בחברות עסקיות רגילות, ובראשם בסיס הצבירה. השינוי הוא דרמטי, והוא שיפר ללא היכר את ההתנהלות, את דרך קבלת ההחלטות ואת השקיפות במלכ"רים, וחשוב מכל - את אחריות המנהלים. יחדת לימוד זו עוסקת בכללי החשבונאות שמיישמים מלכ"רים בישראל כיום, כעשרים שנה לאחר המהפכה בתחום זה. היחידה מיועדת לסטודנטים לחשבונאות, אך גם לשימושם של העוסקים בנושא זה בפועל, לרבות רואי חשבון". -- מהמעטפת האחורית.

כותר חשבונאות של מוסדות ללא כוונת רווח / כתיבה: שלומי שוב
עריכה: יעל אונגר.
כותרים נוספים חשבונאות של מוסדות ללא כונת רוח
On title page verso: Accounting for not-for-profit organizations / Shlomi Shuv.
מקום קשור Ra'ananna (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים אונגר, יעל (עורך)
מוציא לאור רעננה : האוניברסיטה הפתוחה
שנה 2015
תיאור 71 עמודים
29 ס"מ.
שפה עברית
מזהה ISBN9789650614942
מספר מערכת 990038751000205171
קישורים תמונה קדמית
תמונה אחורית

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?