קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט

"ספר חסידים יצא לאור במהלך השנים במהדורות שונות, הנהלת 'אוצר הפוסקים' הוציאה לפני כשבע שנים את 'ספר חסידים המפואר' עפ"י דפוס בולוניא ... וכעת מוסיפה כרך נוסף זו על פי כתב יד פארמא שבו נוספו עוד כאלף סימנים חדשים שאינו נמצא בספר חסידים דפוס בולוניא, וספר חסידים כתב יד ותיקן שבו יש מאה שמונים סימנים ... ספר חסידים כתב יד פארמא כבר נדפס ... ע"י חברת מקיצי נרדמים בברלין, אלא שבהוצאה שלהם יש למעלה מ-20,000 טעויות בהשוואה ... למה שכתוב בכתב יד, טעויות הגורמות קושי בהנת דברי רבינו" -- (פתח דבר מאת הרב יהושע ריינמן).

כותר ספר חסידים - כתבי יד / חברו רבי יהודה החסיד
הוגה מתוך הכתבי יד, חולק לקטעים וצויינו מראי מקומות, פירוש : פותח שער להבנת דברי רבינו בלשון קלה, ילקוט מפרשים : שיטה מקובצת ממפרשים שכתבו הגהות על הכתב יד, שינויי נוסחאות : השוואות וחילופי נוסחאות ע"פ דפוס בולוניא, מקורות והארות : מקורות לדברי רבינו, ציונים לשו"ע ונו"כ ופוסקים שדנו בענינים אלו, נלקט ונערך ע"י הרב שמעון גוטמן.
כותרים נוספים ספר חסידים / ירושלים תשע"ה.
מהדורה מהדורת מרדכי אהרן גומבו.
מקום קשור Jerusalem (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים גוטמן, שמעון בן חיים צבי (עורך)
ריינמן, יהושע (מחבר הקדמה)
מוציא לאור ירושלים : אוצר הפוסקים
שנה תשע"ה
הערות מעבר לדף השער: "יו"ל בסיוע משרד המדע התרבות והספורט, מנהל התרבות".
על הכריכה: כתבי יד פארמא ורומא.
234 העמודים כוללים: מפתחות: תנ"ך, מאמרי חז"ל, ענינים, לוח השוואות הסימנים.
תיאור 4 עמודים לא ממוספרים, 16 עמודים, 7 עמודים לא ממוספרים, תקנא עמודים, 1 עמוד לא ממוספר, 234 עמודים : פקסימילים
26 ס"מ.
שפה עברית
סימול 68.14
מספר מערכת 990038746120205171
קישורים תמונה קדמית

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC
ספר חסידים - כתבי יד / חברו רבי יהודה החסיד ; הוגה מתוך הכתבי יד, חולק לקטעים וצויינו מראי מקומות, פירוש : פותח שער להבנת דברי רבינו בלשון קלה, ילקוט מפרשים : שיטה מקובצת ממפרשים שכתבו הגהות על הכתב יד, שינויי נוסחאות : השוואות וחילופי נוסחאות ע"פ דפוס בולוניא, מקורות והארות : מקורות לדברי רבינו, ציונים לשו"ע ונו"כ ופוסקים שדנו בענינים אלו, נלקט ונערך ע"י הרב שמעון גוטמן – הספרייה הלאומית
תגיות

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?