חזרה לתוצאות החיפוש

ליטיגציה היא אמנות ההופעה בבית המשפט. אין ליטיגטור אחד דומה לחברו כפי שאין אדם דומה לחברו. לכל ליטיגטור סגנון שונה, הנובע מנסיבות חייו, מאישיותו, מעצם טבעו כאדם. ספרו של עו"ד איל רוזובסקי "סודות הליטיגציה" פותח צוהר לחדרי החדרים, הסמויים מהעין בדרך כלל, שבהם פועל הליטיגטור. הספר מאפשר מבט ייחודי ויוצא דופן של אחד מבכירי הליטיגטורים בישראל על האופן שבו פועל וחושב העוסק בליטיגציה. הספר חושף את אחורי הקלעים של מקצוע עריכת הדין. הספר אמנם מעניק כלים מעשיים לניהול הליך משפטי - כיצד לטעון, כיצד לחקור חקירה נגדית, לסכם בעל פה, לסכם בכתב, לנסח כתבי טענות ולקבל החלטות טקטיות ואסטרטגיות, ואולם יותר משהוא מדריך לליטיגציה, הספר הוא סיכום מסע של 30 שנה דרך עיניו של אחד מבכירי הליטיגטורים הפועלים בישראל. הספר פונה לכל מי שעוסק או מתעניין במקצוע עריכת הדין או במאבקים משפטיים- שופטים, עורכי דין, עיתונאים, מתמחים וסטודנטים, וכן לאנשים מהשורה שמתעניינים במשפט ומרותקים מהדינמיקה של מאבק משפטי.

כותר סודות הליטיגציה / איל רוזובסקי
עריכה לשונית: רביב שלו.
כותרים נוספים On title page verso: Secrets of litigation / Eyal Rosov.
מקום קשור Bene Brak (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים שלו, רביב (עורך)
מוציא לאור בני ברק : בורסי - הוצאה לאור של ספרי משפט
שנה התשע"ה 2015
הערות ביבליוגרפיה: עמודים 285-‏286 ומפתחות.
תיאור טו, 289 עמודים, 4 עמודים לא ממוספרים
25 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990038742460205171
קישורים תמונה קדמית

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?