חזרה לתוצאות החיפוש

הספר על עריכת מסכתות שבת ועירובין בתלמוד הבבלי הוא הספר הרביעי שאנו מציעים בזה על מחקר עריכת מסכתות בתלמוד הבבלי. הספר הראשון היה על עריכת מסכת קידושין, הספר השני על מסכתות ביצה, ראש השנה ותענית, והספר השלישי על מסכתות סוכה ומועד קטן. המסכתות שבת ועירובין נדפסו החל מדפוס ראשון בוויניציאה ב-260 דפים [שבת עד קנו ע"ב ועירובין עד קה ע"א] ובהן סדורות יותר מ-300 סוגיות. הסוגיות שנסדרו בשתי המסכתות רובן ככולן כוללות את כל הנושאים ההלכתיים הנוגעים ליום השבת. הסוגיות עוקבות את הסדר ב"משנה". ב"משנה" נקבצו הלכות שבת בשתי מסכתות: "מסכת שבת" ו"מסכת עירובין"... התלמודים כידוע, סדורים על פי סדר המשנה ועל כן גם בהם הלכות שבת סדורות בשתי מסכתות. -- הקדמה

כותר עריכת מסכתות שבת ועירובין בתלמוד הבבלי : סידור, עריכה, גרסאות של גמרא, יחסי סוגיות, בבלי-ירושלמי / מאת נח עמינח.
כותרים נוספים עריכת מסכתות שבת וערובין בתלמוד הבבלי
Added title page: Redaction of the Shabbat and Eruvin tractates of the Babylonian Talmud : compilation, redaction, textual readings, parallel sugyot / by Noah Aminoah.
מקום קשור Tel Aviv-Yafo (Israel)-place of publication
מוציא לאור תל אביב : ביה"ס למדעי היהדות ע"ש חיים רוזנברג - אוניברסיטת תל-אביב
שנה תשע"ו 2016
הערות נוספו שער ותקציר באנגלית.
תיאור ח, 1084 עמודים,4 עמודים לא ממוספרים
25 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990038738000205171
קישורים תמונה קדמית

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?