חזרה לתוצאות החיפוש

ספר

"התערוכה מאזניים נפתחת ימים אחדים לפני תחילתו של חודש תשרי, רגע לפני ראשיתה של שנה חדשה. מזלו של חודש תשרי במדרשים ובאמנות הוא המאזניים, המסמלים את שקילת המעשים הטובים כנגד המעשים הרעים שנרשמים לו לאדם בסוף השנה וגוזרים את דינו ... תערוכה זו עושה שימוש מטפורי בסמל המאזניים. המוצגים בתערוכה חוקרים ערכים צורניים מופשטים הנוגעים למשקל, איזון ומדידה ומעלים על הדעת מושגים כגון, צדק, כוח ושליטה". -- מההקדמה.

כותר מאזניים - תערוכת תשרי / שירה פרידמן - אוצרת ועורכת הקטלוג
סטודיו דב אברמסון - עיצוב הקטלוג.
כותרים נוספים Added title page: Libra : Tishrei exhibit.
מאזנים - תערוכת תשרי
מקום קשור Tel Aviv-Yafo (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים פרידמן, שירה (אוצר עורך)
מוציא לאור תל אביב : נווה שכטר - תרבות ואמנות של המקום
שנה 2015
הערות קטלוג תערוכה בעברית עם הקדמה והסברים למוצגים באנגלית עם שער נוסף.
כולל הפניות ביבליוגרפיות.
תיאור 40 עמודים, 3 עמודים לא ממוספרים : איורים (חלקם צבעוניים), פקסימילים
24 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990038671370205171
קישורים תמונה קדמית
תמונה אחורית

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?