חזרה לתוצאות החיפוש

ספר

דוח זה מסכם את תמונת מצב איכות האוויר בישראל לשנת 2014. הדוח מורכב ממספר פרקים, כאשר שלושת הראשונים מהווים נדבך אחד המתאר את איכות האוויר בארץ והפרק האחרון מציג את סיכום הממצאים של איכות האוויר בערים הגדולות בישראל והשוואה של רמות זיהום האוויר בשלושת הערים הגדולות בישראל (תל אביב, ירושלים וחיפה) לערים גדולות בעולם. מדובר בדוח ראשון מסוגו המאפשר קבלת תמונת מצב לפי מספר רב של מזהמי אוויר ובעיות ריח, שכולם ביחד מייצגים את החשיפה הסביבתית של האוכלוסייה, המשפיעה על בריאות האדם ורווחתו. - מתוך דבר העורכת.

כותר איכות האוויר : דו"ח מצב לשנת 2014 / עורכת - ד"ר לבנה קורדובה-ביזו'נר
צילומים: פיני חמו, אילן צדיקוב.
כותרים נוספים איכות האויר
מקום קשור Jerusalem (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים קורדובה-ביז'ונר, לבנה (עורך)
ישראל. המשרד לאיכות הסביבה. יחידת הפרסומים
(גוף מנפיק)
מוציא לאור ירושלים : אגף פרסום מידע ואינטרנט - המשרד לאיכות הסביבה
שנה 2015
הערת תוכן ותקציר פרק 1. סיכום הנתונים של תחנות לניטור איכות האוויר -- פרק 2. סיכום תוצאות בדיקות סביבתיות ארציות לשנת 2014 -- פרק 3. טיפול בתלונות ריח 2014 -- פרק 4. תמונת מצב איכות האוויר בערים בישראל.
תיאור 66 עמודים : איורים צבעוניים, דיאגרמות צבעוניות, מפות צבעוניות
30 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990038655160205171
קישורים תמונה קדמית

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?