חזרה לתוצאות החיפוש

הספר טיפול רפואי כפוי בעידן ההסכמה מדעת דן בטיפול רפואי בהסכמה מדעת ובכפייה, לחולים מקבוצות שונות, מבחינת כשרותם המשפטית וכשירותם לתת הסכמה מדעת לטיפול רפואי, לאור הדין המצוי במשפט הישראלי והמשפט החוקתי פדראלי בארה"ב, תוך חשיפת הקשיים בדין המצוי והצעת פתרונות פרקטיים בנושא. הספר מיועד לעוסקים בנושא הטיפול הרפואי בהסכמה מדעת ובכפייה, במערכת המשפט, בכלל זה, שופטים, יועצים משפטיים ועורכי דין, במערכת הרפואה, בכלל זה, רופאים, יחידות לניהול סיכונים רפואיים, ועדות אתיקה, ועדות מוסדיות, ועדות בדיקה, ועדות בקרה ואיכות, במערכת האקדמית, בכלל זה, מרצים, סטודנטים ואנשי מחקר, ולבסוף לחולים ולבני משפחותיהם.-- כריכה אחורית

כותר טיפול רפואי כפוי בעידן ההסכמה מדעת / נתנאל ר. בושר, עו"ד, רון בן ארי, עו"ד.
כותרים נוספים טפול רפואי כפוי בעדן ההסכמה מדעת
מהדורה מהדורה ראשונה (מוגבלת).
מקום קשור Beersheba (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים בן-ארי, רון (עורך דין) (מחבר)
מוציא לאור באר שבע : שהם - הוצאת ספרי משפט
שנה 2015
הערות כולל הפניות ביבליוגרפיות (עמודים 229-220).
תיאור 3 עמודים לא ממוספרים, 229 עמודים
30 ס"מ.
שפה עברית
מזהה ISBN9789659249404
מספר מערכת 990038646260205171
קישורים תמונה קדמית

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?