חזרה לתוצאות החיפוש

ספר

"'שלושה חלונות לרקיע' מלקט מסרים ומסות מאת דמויות בולטות בשלוש הדתות המונותאיסטיות הגדולות בספר נגיש אחד, המדגיש את התאימות הבסיסית אשר מגשרת על כל המחלוקות הדתיות. זהו ספר מקיף במיוחד, המביא בכפיפה אחת רבנים ראשיים, את המופתי הגדול של אוניברסיטת אל-אזהר המפורסמת במצרים, ומנהיגים ומלומדים אנגליקנים וקתולים בעלי שם בינלאומי. נוכח הפילוג הגובר בעולם, כל הכותבים מחויבים בכל ליבם לחובתה של האנושות לצאת למסע למען חיזוק ההבנה הבין-דתית והפיכתה לנחלת הכלל" -- מן הכריכה האחורית.

כותר שלושה חלונות לרקיע : קבלת האחר, דיאלוג ושלום בכתבי הקודש של שלוש הדתות האברהמיות / עורך: ד"ר עלי אל-סאמאן
תרגום מאנגלית : נרי סבנייה-גבריאל.
כותרים נוספים שלשה חלונות לרקיע
On verso of title page: Three windows on heaven : acceptance of others, dialogue and peace in the sacred texts of the three Abrahamic religions.
Three windows on heaven Hebrew
מקום קשור Jerusalem (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים אל-סאמאן, עלי
מוציא לאור ישראל : ADIC - איגוד בינלאומי לדיאלוג בין-תרבותי ובין-דתי וחינוך לשלום
מפיץ ירושלים : אורים.
שנה 2015
הערות קובץ מאמרים.
Originally published in English, 2013.
תיאור 85 עמודים : פורטרטים
21 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990038627610205171
קישורים תמונה קדמית
תמונה אחורית

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?