חזרה לתוצאות החיפוש

"שירתה הווידויית הנועזת של אן סקסטון, חדשנותה עוצמותיה החד-פעמיות כמו גם השפע והגיוון של יצירתה מציבים אותה בשורה הראשונה של יוצרי הספרות האמריקנית המודרנית. חייה הסוערים שהסתיימו בהתאבדות, בדומה לאלה של חברתה סילביה פלאת', הוסיפו לדמותה את המשיכה הרומנטית של משוררת 'מקוללת' ותרמו גם הם לשימור העניין ביצירתה בארבעית העשורים שחלפו מאז מותה". -- מעטפת אחורית.

כותר שיעורים ברעב / אן סקסטון
תרגמה מאנגלית והוסיפה הערות ואחרית דבר : יעל גלוברמן.
כותרים נוספים Added title page in English: Lessons in hunger : Anne Sexton
translated with an introduction by Yael Globerman.
מקום קשור Tel Aviv-Yafo (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים גלוברמן, יעל, 1959- (מתרגם מחבר אחרית דבר)
ישראל. משרד התרבות והספורט
(מעניק חסות)
מוציא לאור ישראל : הוצאת קשב לשירה
שנה תשע"ה 2015
סוגה American poetry
הערת תוכן ותקציר מתוך 'לבית המשוגעים וחלק מהדרך חזרה' (1960) -- מתוך 'כל היחפים שלי' (1962) -- מתוך 'חיה או מות' (1966) -- מתוך 'שירי אהבה' (1969) -- מתוך 'גלגולים' (1971) -- מתוך 'ספר האיוולת' (1972) -- מתוך 'מחברת המוות' (1974) -- מתוך 'החתירה הנוראה לעבר אלוהים' (1975) -- מתוך 'רחוב החמלה 45' (1976) -- מתוך 'מילים לד"ר y (1978) -- הערות לשירים -- אחרית דבר.
הערות הדפסה ראשונה.
בשער : ספר זה רואה אור בהשתתפות ספרות מופת עברית, מרכז הספר והספריות
בסיוע משרד התרבות והספורט.
שירים.
מקורות לאחרית דבר: עמוד 194.
נוספו שער ותוכן עניינים באנגלית.
תיאור 194 עמודים
23 ס"מ.
שפה עברית
מזהה ISBN9789655311884
מספר מערכת 990038576580205171
קישורים תמונה קדמית
תמונה אחורית

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?