חזרה לתוצאות החיפוש

ספר

"כולנו מנהלים יחסי אהבה-שנאה עם סודות חיינו. לעיתים אנחנו קורבנותיהם ולעיתים אנו מצליחים למשול בחיינו דווקא בזכותם. פעמים חשיפת הסודות מביאה לשחרור ולתחושת קתרזיס ופעמים אחרות דווקא החשיפה מביאה לקריסת כל חומות ההגנה שבנה אדם והוא נותר עירום מול אמת חייו. לדילמות אלו מוקדש הספר הראשון בסדרת "תיקון - ספרים רב תחומיים לטיפול ולשינוי חברתי"'. -- מהמעטפת האחורית.

כותר עולם בלי סודות : הסוד וחשיפתו ככלים לתיקון עולם ופרט / עורך: יובל אלבשן
עריכה מדעית ולשונית: איתנה גרין-רזניק.
כותרים נוספים On title page verso: World without secrets : the secret and its revelation as a means to repair the world and mankind / editor: Yuval Elbashan.
מקום קשור Kiryat Ono (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים אלבשן, יובל, 1969- (עורך)
מוציא לאור קרית אונו
קריה האקדמית אונו
שנה 2015
הערות קובץ מאמרים.
כולל הפניות ביבליוגרפיות.
סדרה תיקון - סדרת ספרים רב-תחומיים לטיפול ולשינוי חברתי
תיאור 238 עמודים
23 ס"מ.
שפה עברית
מזהה ISBN9789657226377
מספר מערכת 990038534610205171
קישורים תמונה קדמית
תמונה אחורית

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?