חזרה לתוצאות החיפוש

"עשרים וארבעה פרקי הספר עוסקים בנושאי חינוך שעל סדר יומו של המחנך באשר הוא, ומוארים ממרחב הספרות התורנית לדורותיה. בספר שלושה שערים. "ושננתם לבניך" בו ימצא המעיין פרקים בנושאי תהליכי הוראה ולמידה; "והיו עיניך רואות את מוריך", בשער זה מובאים פרקים נבחרים ממשנתם החינוכית של בעל "ספר החינוך", הרב כלפון משה הכהן והרב יוסף כנאפו; ו"מנהיגות", מאפייניה של מנהיגות חינוכית"--מן הכריכה האחורית.

כותר בפי תהילתך : פרקי חינוך ומעש / ד"ר ראובן מאמו.
כותרים נוספים בפי תהלתך
מקום קשור Bet El (West Bank)-place of publication
מוציא לאור בית אל : ראובן מאמו
שנה תשע"ג
הערות כולל מפתח.
"יוצא לאור בסיוע מכללת ליפשיץ - המכללה האקדמית הדתית לחינוך ירושלים, אורות ישראל - מכללה אקדמית לחינוך מיסודן של מכללות מורשת יעקב ואורות ישראל - אלקנה, רחובות".
תיאור 538 עמודים
23 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990038533960205171
קישורים תמונה קדמית
תמונה אחורית

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?