חזרה לתוצאות החיפוש

'במחקר זה פיתחנו מדדים שבאמצעותם ניתן לקבוע את "בריאות" קרקעית ים התיכון הרדודה של ישראל כתלות בשינויים בעומס אורגני מעשה ידי אדם. המדדים מתבססים על שימוש במאספים חיים ומאספי תמותה של שתי קבוצות בנתוניות בעלות שלד גירי: פורמיניפרה ומולוסקה'. -- מהתקציר.

כותר מאספים חיים ומתים של פורמיניפרה ומולוסקה כסמנים רגישים לשינויים מעשה ידי אדם במדף היבשת הרדוד של הים התיכון הישראלי / אורית חיימס-קפצן ... [ו-6 אחרים].
מקום קשור Jerusalem (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים ישראל. משרד התשתיות הלאומיות. המדען הראשי
(גוף מנפיק)
מוציא לאור ירושלים : מוציא לאור לא ידוע
שנה 2014
הערות שער מעטפת.
בראש השער: מדינת ישראל - משרד האנרגיה והמים - המדען הראשי.
"GSI/35/2014".
"ES-37-2014".
כולל הפניות ביבליוגרפיות (עמודים 39-36).
תיאור 1 עמוד לא ממוספר, 39 עמודים : איורים (חלקם צבעוניים), דיאגרמות (חלקן צבעוניות), מפה
30 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990038502930205171
קישורים תמונה קדמית

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?