חזרה לתוצאות החיפוש

ספר

"בעשורים האחרונים התפתח ידע רב על ההיבטים הייחודיים של טיפול בזקנים בתוך כל אחד ממקצועות הטיפול. הידע מבוסס על ניסיון קליני ומחקרו מהוה תשתית לטיפול מקצועי מיומן בזקנים החיים בקהילה או במסגרות מוסדיות. ידע זה מקבל ביטוי משמעותי בשני הכרכים של 'גרנטולוגיה מעשית', המביאים מאמרים נבחרים, שנכתבו על ידי מיטב המומחים והעוסקים בהיבטים שונים של טיפול באדם הזקן, במיקוד על העשייה המקצועית. הספר מציג עקרונות, תפיסות והתנסויות בעבודה עם זקנים ומעמיק את ההיכרות עם תחומי הידע והניסיון של המקצועות השונים בתחום הטיפול בזקנים". -- מעטפת אחורית.

כותר גרונטולוגיה מעשית : מבט רב-מקצועי לעבודה עם אנשים זקנים / ד"ר דנה פרילוצקי, פרופסור מירי כהן - עורכות
עריכה: אלישבע מאי
מנהל הוצאה לאור: טוביה מנדלסון.
כותרים נוספים On verso of title page: Practical gerontology : a professional overview of working with older adults / Dana Prilutzky Ph.D. and Prof. Miri Cohen - editors.
מקום קשור Jerusalem (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים פרילוצקי, דנה, 1953-2019 (עורך מחבר טקסט נוסף)
מוציא לאור ירושלים : ג'וינט ישראל - אשל
שנה תשע"ה 2015
הערת תוכן ותקציר כרך ראשון: שער 1. לקראת התערבות מקצועית עם זקנים -- שער 2. מבט רב-מקצועי על עבודה עם זקנים.
כרך שני: שער 3. טיפול בזקנים בעזרת כלי התערבות ייחודיים -- שער 4. טיפול פסיכו-סוציאלי במצבי משבר וחולי בזיקנה -- שער 5. התמיכה במטפל במסגרת הקהילה ובמסגרת מוסדית -- שער 6. קידום בריאות, איכות חיים ומגמות בתחום המגורים לזקנים -- שער 7. פרידה.
הערות כולל הפניות ביבליוגרפיות.
תיאור 2 כרכים (כרך א-ב) : דיאגרמות
24 ס"מ.
שפה עברית
מזהה ISBN9789657073643
מספר מערכת 990038425250205171
קישורים תמונה קדמית
תמונה אחורית
תוכן העניינים

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC
גרונטולוגיה מעשית : מבט רב-מקצועי לעבודה עם אנשים זקנים / ד"ר דנה פרילוצקי, פרופסור מירי כהן - עורכות ; עריכה: אלישבע מאי ; מנהל הוצאה לאור: טוביה מנדלסון – הספרייה הלאומית
תגיות

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?