חזרה לתוצאות החיפוש

"ספר זה מבוסס על הרצאות של פרופ' ג'יימס דאן בשנת 2009 באיטליה, בספרד ובישראל. ההרצאות עובדו והורחבו והפכו לפרקי מבוא המשרטטים בפני הקורא נושאים מרכזיים בהתהוות הנצרות. ארבעת הפרקים הראשונים עוסקים בישוע, האיש שעליו נסבה האמונה הנוצרית, ובבשורות המתעדות אותו ומשקפות את האמונה בו. ארבעת הפרקים האחרונים דנים בפאולוס, שהנצרות חבה לו את התפשטותה אל מעבר לגבולות היהדות. הפרק העומד בין שני חלקי הספר בוחן את הקשר בין שני האישים". -- כריכה אחורית.

כותר ישוע, פאולוס והבשורות / ג'יימס דאן
עורכת - כנה ורמן
תרגום: טל רוזנמן.
כותרים נוספים Jesus, Paul and the Gospels. Hebrew
מקום קשור Beersheba (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים ורמן, כנה (עורך)
מוציא לאור באר שבע : הוצאת הספרים של אוניברסיטת בן-גוריון בנגב
שנה תשע"ה 2015
הערת תוכן ותקציר חלק א. מהם ספרי הבשורה?: פרק 1. אמת או בדיה: מידת אמינותם של ספרי הבשורה -- פרק 2. מהם ספרי הבשורה? בין ישוע לספרי הבשורה -- פרק 3. לידתה של סוגה חדשה: הבשורה על פי מרקוס והבשורות הסינופטיות -- פרק 4. גרסה שונה לחלוטין: הבשורה על פי יוחנן כמקור לישוע ההיסטורי -- חלק ב. מישוע לפאולוס: פרק 5. מהכרזתו של ישוע לבשורתו של פאולוס -- חלק ג. פאולוס בן האלפיים: פרק 6. שאלת הזהות של פאולוס -- פרק 7. שליח או כופר? -- פרק 8. הבשורה - לכל המאמינים -- פרק 9. הכנסייה - כנסיית 'השילוש' של פאולוס.
הערות כולל הפניות ביבליוגרפיות (עמודים 218-201) ומפתח.
שער נוסף באנגלית.
סדרה ספרות יהודית ונוצרית בתקופה ההלניסטית-רומית, סדרת מחקרים ע"ש דייכמן
ד
תיאור 243 עמודים
24 ס"מ.
שפה עברית
מזהה ISBN9789655361735
מספר מערכת 990038424510205171
קישורים תמונה קדמית
תמונה אחורית
תוכן העניינים

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?