חזרה לתוצאות החיפוש

"כבר תקופה ארוכה חש המהנדס ק' כי הוא חושב אחרת מרוב חבריו, בני משפחתו, עמיתיו לעבודה, ולמגינת ליבו – גם מאישים בצמרת השלטונית, הביטחונית והכלכלית – הניחנים, כולם, בדפוסי חשיבה ממוקדת וב'חשיבה חברתית'. דפוסים אלו התפתחו כנראה בתהליכי האבולוציה על מנת להאיץ את תהליכי קבלת ההחלטות בעת סכנה – והם, כנראה, הסיבה לרצף ההחלטות השגויות של הצמרת הממשלתית ביטחונית, אשר התקבלו בארצנו מאז מלחמת יום הכיפורים ועד ימינו – ומדירים שינה מעיני. מאחר שלא נמצא מי מהמומחים בתחומי הניהול אשר הציע פתרון כלשהו למצב –החלטתי לצאת למסע חקר התואם את דפוס חשיבתי, המבוסס על גישות מערכתיות אידיאליות. ספר זה הנו תולדה של מחקר מעמיק, בן שנים, ובו אני מציע מתווה לגיבוש מיצג מערכתי של "מערכת החשיבה", שנועד לשמש בסיס תורני לגיבוש רעיונות וליישום תהליכים סדורים של קבלת החלטות אופרטיבית בתאגידים יצרניים, בממשלה ובצבא. אני תקווה ואמונה שיישום כלים אלו יאפשר לבכירי המשק להנהיג את ספינת מדינתנו לחוף מבטחים"--מן המעטפת האחורית.

כותר חשיבה מערכתית - חשיבת עתיד / אליקים קושניר
עורכת הספר: דליה סומר.
כותרים נוספים On verso of title page: Systematic thinking - futurity thinking / Kushnir Elyakim.
מהדורה מהדורה ראשונה.
מקום קשור Kiryat Tivon (Israel)-place of publication
מוציא לאור קרית טבעון : גלים - הוצאת ספרים אחרת
שנה תשע"ה 2015
הערות כולל הפניות ביבליוגרפיות.
תיאור 201 עמודים, 1 דף מקופל : דיאגרמה
21 ס"מ.
שפה עברית
מזהה ISBN9789657602126
מספר מערכת 990038383540205171
קישורים תמונה קדמית
תמונה אחורית

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?