חזרה לתוצאות החיפוש

"מבין כל מייסדי הדתות, הנביא מוחמד הוא אולי הדמות ההיסטורית הברורה ביותר, אבל ידיעותינו עליו נובעות בעיקר משני מקורות - הקוראן והמסורת שבעל פה על דברים המיוחסים למוחמד בדיבור ובמעשה (החדית') ... מתוך מחקר מעמיק ורב שנים של הקוראן, מסרטט המחבר תמונה שלמה ורב-צדדית של נביא האסלאם, חייו ובשורתו. הוא מסתייע בפירות מחקרם של חוקרי האסלאם לדורותיהם, לפעמים תוך פולמוס עמהם; הוא נוקט עמדה מתונה ואובייקטיבית ככל האפשר לגבי מעשיו והכרעותיו של הנביא, גם במצבים והכרעות השנויים במחלוקת". -- מעטפת אחורית.

כותר מוחמד והקוראן : חייו ובשורתו של נביא האסלאם / רודי פארט
תרגם מגרמנית: עמנואל קופלביץ.
כותרים נוספים Mohammed und der Koran. Hebrew
מחמד והקראן
מקום קשור Jerusalem (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים קופלביץ, עמנואל (מתרגם)
מוציא לאור ירושלים : הוצאת כרמל
שנה תשע"ה 2015
הערת תוכן ותקציר מבוא: הקוראן כמקור היסטורי -- פרק א. עולמו של הנביא מוחמד -- פרק ב. תקופת חייו הראשונה של הנביא -- פרק ג. חווית ההקדשה -- פרק ד. רוח השליחות של מוחמד -- פרק ה. תוכנן של הבשורות הראשונות -- פרק ו. האמונה באלוהים בורא העולם הכל-יכול -- פרק ז. קורות חסדי האל בעבר -- פרק ח. כפירתם של בני מכה -- פרק ט. העימות עם היהודים -- פרק י. מלחמת מוחמד בבני מכה -- פרק יא. שנות השלמת המשימה -- פרק יב. אישיותו של הנביא.
הערות "התרגום נעשה מהמהדורה העשירית של הספר, שיצאה לאור בשנת 2008. כל פסוקי הקוראן לקוחים מן התרגום העברי של אורי רובין: הקוראן, הוצאת אוניברסיטת תל אביב, 2005".
כולל הפניות ביבליוגרפיות (עמודים [170]-173 ומפתחות.
תיאור 188 עמודים
21 ס"מ.
שפה עברית
מזהה ISBN9789655404975
מספר מערכת 990038277780205171
קישורים תמונה קדמית
תמונה אחורית
תוכן העניינים

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?