חזרה לתוצאות החיפוש

"מבין כל מייסדי הדתות, הנביא מוחמד הוא אולי הדמות ההיסטורית הברורה ביותר, אבל ידיעותינו עליו נובעות בעיקר משני מקורות - הקוראן והמסורת שבעל פה על דברים המיוחסים למוחמד בדיבור ובמעשה (החדית') ... מתוך מחקר מעמיק ורב שנים של הקוראן, מסרטט המחבר תמונה שלמה ורב-צדדית של נביא האסלאם, חייו ובשורתו. הוא מסתייע בפירות מחקרם של חוקרי האסלאם לדורותיהם, לפעמים תוך פולמוס עמהם; הוא נוקט עמדה מתונה ואובייקטיבית ככל האפשר לגבי מעשיו והכרעותיו של הנביא, גם במצבים והכרעות השנויים במחלוקת". -- מעטפת אחורית.

כותר מוחמד והקוראן : חייו ובשורתו של נביא האסלאם / רודי פארט
תרגם מגרמנית: עמנואל קופלביץ.
כותרים נוספים Mohammed und der Koran. Hebrew
מחמד והקראן
מקום קשור Jerusalem (Israel)-place of publication
מחבר/יוצר קופלביץ, עמנואל (מתרגם)
מוציא לאור ירושלים : הוצאת כרמל
שנה תשע"ה 2015
הערת תוכן ותקציר מבוא: הקוראן כמקור היסטורי -- פרק א. עולמו של הנביא מוחמד -- פרק ב. תקופת חייו הראשונה של הנביא -- פרק ג. חווית ההקדשה -- פרק ד. רוח השליחות של מוחמד -- פרק ה. תוכנן של הבשורות הראשונות -- פרק ו. האמונה באלוהים בורא העולם הכל-יכול -- פרק ז. קורות חסדי האל בעבר -- פרק ח. כפירתם של בני מכה -- פרק ט. העימות עם היהודים -- פרק י. מלחמת מוחמד בבני מכה -- פרק יא. שנות השלמת המשימה -- פרק יב. אישיותו של הנביא.
הערות "התרגום נעשה מהמהדורה העשירית של הספר, שיצאה לאור בשנת 2008. כל פסוקי הקוראן לקוחים מן התרגום העברי של אורי רובין: הקוראן, הוצאת אוניברסיטת תל אביב, 2005".
כולל הפניות ביבליוגרפיות (עמודים [170]-173 ומפתחות.
תיאור 188 עמודים
21 ס"מ.
שפה עברית
מזהה ISBN9789655404975
מספר מערכת 990038277780205171
קישורים תמונה קדמית
תמונה אחורית
תוכן העניינים
תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?