חזרה לתוצאות החיפוש

"יצירתו של אבא קובנר (1987-1918) זכתה להכרה הציבורית הלאומית העליונה שבפרס ישראל (1970), ספרי שירתו זכו לכינוס אלבומי מהודר ומוער ... ובכל זאת נותרה שירתו זרה וסתומה עבור הרבים. ספר זה העומד על מאפייני ייחודה של שירת אבא קובנר ועל מקורות יניקתה, בין השאר מן האמנות הפלסטית ומשירת יידיש, תוך הארת ההקשרים ההיסטוריים והתרבותיים הרחבים שלה, נועד להוביל לקריאות חדשות". -- מהמעטפת האחורית.

כותר חרסים שאין להם מנוחה : למקורותיו הפיוטיים של אבא קבנר / עפרה יגלין
עורך - גדעון טיקוצקי.
מקום קשור Bene Brak (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים טיקוצקי, גדעון, 1977- (עורך)
מוציא לאור בני ברק : הוצאת הקיבוץ המאוחד-ספרית פועלים
שנה תשע"ה 2015
הערות ביבליוגרפיה: עמודים 134-129.
כולל תקציר באנגלית.
תיאור 134, ix עמודים
21 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990038234550205171
קישורים תמונה קדמית
תמונה אחורית

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?