חזרה לתוצאות החיפוש

"ספר זה משקף את עבודתו המקצועית של 'בית הבוגר' ופורש בפנינו את משנתו המקצועית ואת המכלול העשיר של העשייה החינוכית-טיפולית. במהלך השנים נצברו בפנימייה ידע וניסיון על-אודות הטיפול בנערים במסגרת חוץ ביתית, בסביבה חינוכית-טיפולית, והתיעוד המובא בספר אוסף ומגבש אותם למעין 'אני מאמין' בדרך העבודה בפנימייה. פנימיית 'בית הבוגר' היא אחת משש פנימיות לילדים ובני נוער בסיכון של ארגון ד.י.ש ושוכנת במתחם נפרד בכפר הנוער 'נווה הדסה', סמוך לקיבוץ תל יצחק. המודל הנפרש לפנינו במסמך זה הינו פסיכו-חינוכי, הבנוי מרבדים פרטניים, קבוצתיים ומערכתיים. הרבדים השונים משפיעים אלה על אלה ומתלכדים יחד לכדי מודל הוליסטי, הנוגע בכל מרחבי חייו של הנער - תוך-נפשיים ומציאותיים. הפרקים בספר מוקדשים לעבודה החינוכית והטיפולית, ופרק נפרד מוקדש למחקר שליווה את כתיבת המודל הטיפולי". -- מעטפת אחורית.

כותר עולם אחד : מודל חינוכי טיפולי לנערים במסגרת חוץ ביתית "בית הבוגר" / רונית שלו, אתי אבלין ומורן שגב.
כותרים נוספים On verso of title page: One world : an educational and therapeutic model for teenage boys in residental treatment "Beit-Haboger" / Ronit Shalev, Eti Ablin, Moran Segev.
מקום קשור Kiryat Bialik (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים אבלין, אתי (מחבר)
מוציא לאור קרית ביאליק : ספרים ספרים אח
שנה תשע"ה 2015
הערת תוכן ותקציר בנימה אישית / מאת מורן שגב מנהל הפנימייה בין השנים 2014-2006 -- פרק 1. "פנימיה שהיא בית" : חיי היומיום ומודל ההתערבות ההוליסטית בפנימייה -- פרק 2. התקשרות הנערים לצוות הפנימייה: תיאור מחקר ב"בית הבוגר" -- פרק 3. החינוך והטיפול בבית הבוגר: תפיסת תפקיד המדריך בפנימייה
הטיפול בפנימייה
לילו - הכלב כדמות התקשרות -- אחרית דבר.
הערות בשער: ד.י.ש - פנימיות לילדים ובני נוער.
כולל הפניות ביבליוגרפיות (עמודים [87]-90) .
סדרה סדרת ספרים בפסיכולוגיה וחינוך מיוחד
תיאור 90 עמודים, 6 עמודים לא ממוספרים : דיאגרמות, תרשימים
23 ס"מ.
שפה עברית
מזהה ISBN9789652677075
מספר מערכת 990038233900205171
קישורים תמונה קדמית
תמונה אחורית
תוכן העניינים

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?