חזרה לתוצאות החיפוש

" יעילותו של הטיפול ההתנהגותי קוגנטיבי הוכחה במאות מחקרים במגוון רחב של בעיות אצל ילדים ומבוגרים. ספר זה מציע תפיסה טיפולית ייחודית וכלי התערבות יצירתיים ומעשיים פרי פיתוחה של ד"ר נעמי אפל, אשר מקדמים את יעילות הטיפול ההתנהגותי קוגנטיבי בילדים ובהדרכת הורים. במסע מרתק המתאר צעד אחר צעד את מהלך הטיפול, יוכל המטפל ללמוד כיצד ליצור קשר בטוח ויחסי אמון עם ילדים והורים, להבנות הסברים פסיכו חינוכיים המותאמים לצרכיהם השונים, לקבוע עימם מטרות טיפוליות משותפות וליישם את הכלים המיועדים לפיתוח מיומנויות הוריות מיטיבות, ולטיפול בילדים הסובלים מחרדה, בעיות התנהגות וקושי במיומנות חברתיות. הספר מסייע בהבנת התהליך הטיפולי הנרקם בין המטפל למטופליו הצעירים והוריהם, מעשיר באופן ניכר את ארגז הכלים של כלל המטפלים ובמיוחד את זה של מטפלים התנהגותיים קוגנטיביים." -- מן המעטפת האחורית.

כותר לדבר CBT עם הורים וילדים : מדריך למטפל ההתנהגותי קוגניטיבי / ד"ר נעמי אפל
עורך המהדורה העברית - י. אבישי.
כותרים נוספים לדבר סי בי טי עם הורים וילדים
On verso of title page: Talking CBT with parents and children : a guide for the cognitive-behavioral therapist / Dr. Naomi Epel.
מקום קשור Kiryat Bialik (Israel)-place of publication
מחבר/יוצר אבישי, י (עורך)
מוציא לאור קרית ביאליק : הוצאת ספרים אח
שנה תשע"ה 2015
הערות ביבליוגרפיה: עמודים [233]-251.
תיאור 251 עמודים, 5 עמודים לא ממוספרים : איורים
23 ס"מ.
שפה עברית
מזהה ISBN9789652677099
מספר מערכת 990038121560205171
קישורים תמונה קדמית
תמונה אחורית
לפריט בקטלוג הספריה
לדבר CBT עם הורים וילדים : מדריך למטפל ההתנהגותי קוגניטיבי / ד"ר נעמי אפל ; עורך המהדורה העברית - י. אבישי – הספרייה הלאומית
תגיות

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?