חזרה לתוצאות החיפוש

ספר
כותר שתלתם נגונים בי אמי ואבי.
מקום קשור Israel,-place of publication
מוציא לאור ישראל : מוציא לאור לא ידוע
שנה שנת ההוצאה לא ידועה
סוגה Songs, Hebrew
הערת תוכן ותקציר ניגונים -- שלום עליכם -- לכה דודי -- הללויה -- דרור יקרא -- מה ידידות -- אשא עיני -- צדיק כתמר -- שבחי ירושלים -- יברכך ה' מציון -- ידוך רעיוני -- אדון עולם -- ופרצת -- כן בקודש -- ידיד נפש אב הרחמן -- יום זה מכובד -- שלום לבן דודי -- וטהר ליבנו -- אלי אתה -- אלה חמדה לבי -- ישמחו השמים -- והאר עינינו -- צור משלו -- חביבי -- אגדלך אלהי -- כי אשמרה שבת -- יה רבון -- שיר שמח -- מחר -- הכל פתוח -- עוף גוזל -- על כל אלה -- הללויה -- כל הכבוד -- שירת הנודד -- כאן -- לו יהי -- עוד לא תמו כל פלאייך -- אל הדרך -- ארץ -- אין לי ארץ אחרת -- הליכה לקיסריה.
הערות "נדיב מדינה
כ"ו סיון, פרשת שלח לך", 19-20.6.98".
מילות השירים ללא תוים.
תיאור 11 עמודים : איורים
30 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990038086710205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?